متالیوم، فروش آنلاین تیتانیوم و آلیاژهای تیتانیوم
انجمن تیتانیوم ، جهت تسریع در فرآیند فروش و سرویس دهی به مشتریان، فروش تیتانیوم و آلیاژهای تیتانیوم را از طریق وب سایت متالیوم نیز فراهم نموده است.

متالیوم، سامانه آنلاین هلدینگ آلیاژهای صنعتی میباشد که در زمینه مشاوره مهندسی و فروش فلزات و آلیاژها راه اندازی شده است.
تاريخ : سوم آبان 1402 ساعت 17:42   کد : 140

www.metaliom.com 

متالیوم سامانه آنلاین مهندسی و فروش فلزات و آلیاژها میباشد که توسط تیم بازاریابی و فروش شرکت آلیاژهای صنعتی هزاره سوم جهت تسریع در امر اطلاع رسانی و خرید آلیاژها طراحی و راه اندازی شده است .
شرکت آلیاژهای صنعتی در سال 1384 توسط مهندسان متالورژی و فعالان صنعت فولاد و فلزات بنیاد گذاشته شد و از ابتدای فعالیت اقدام به انجام خدمات مشاوره‌ ای فنی و مهندسی و تأمین فلزات و آلیاژها بر مبنای سفارش برای سازمان‌های بزرگ در صنایعی چون نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولادسازی، معدن، هوایی و ... می‌نماید. از اهداف این مجموعه همکاری با شرکت‌های بزرگ و تخصصی داخلی و تأمین کالا از طریق تأمین‌کنندگان و شرکت های معتبر داخلی و افزایش دامنه همکاری با آنها می‌باشد.
عمده فعالیت‌های مجموعه متالیوم عبارتند از:
  • مشاوره‌ های مهندسی و تخصصی در ارتباط با انتخاب و شناسایی فلزات و آلیاژها برای صنایع مختلف
  • ارائه خدمات فروش مستقیم و آنلاین فلزات و آلیاژها
  • هماهنگی و برنامه‌ریزی با تأمین‌کنندگان داخلی برای موجودی انبارها
  • برگزاری سمینارها و همایش‌های تخصصی مربوط به آلیاژها و فلزات
  • همکاری با تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان و فروشندگان تخصصی داخلی
اطلاعات این وب سایت و هندبوکهای آلیاژها با همکاری تیم مدیریتی و مهندسی گروه متالیوم و به استناد مراجع فنی و مهندسی مختلف و با گذشت بیش از 15 سال کار حرفه ای در زمینه فلزات و آلیاژها گردآوری شده است . گردآورندگان این مطالب کاربردی را به متخصصان ، صنعتگران ، اساتید ، دانشجویان و ... تقدیم نموده و امیدواریم گامی کوچک در زمینه ارتقا دانش فنی صنایع برداشته باشیم .

 

 تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به انجمن تیتانیوم ایران میباشد